Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 1

Memento Mori

CANCERBERO - Płyta CD z Sempiternal Decay

CANCERBERO - Płyta CD z Sempiternal Decay

Cena regularna €11.00
Cena regularna Cena promocyjna €11.00
W promocji Wyprzedane

Zapas wyczerpany

Label: Memento Mori
Długo oczekiwany trzeci album długogrający tych chilijskich zapaleńców. Zespół Cancerbero został założony przez wokalistę i basistę Petera w Concepción w 1987 roku. Zespół rozpadł się w 1994 roku z powodu różnic muzycznych po wydaniu dwóch dem („Guardian of Hell” w 1988 roku i „Perpetual Agony” w 1991 roku). Oba dema spotkały się z uznaniem na całym świecie, zarówno w undergroundowych hitach, jak i fanzinach, a zespół miał okazję zagrać z najlepszymi chilijskimi zespołami deathmetalowymi, takimi jak Atomic Aggressor, Death Yell i Torturer. Zespół reaktywował się w 2001 roku i odświeżył szereg mniejszych wydawnictw, aby uzupełnić i tak już kultowe dziedzictwo i status zespołu. W 2010 roku rozpoczęła się nowa, nieświęta era dla zespołu, wprowadzając odświeżony skład oraz surowsze, mroczniejsze i bardziej makabryczne podejście do death metalu, całkowicie opartego na oldschoolu, co zamanifestowało się w całej swojej bezbożnej chwale na debiutanckim albumie z 2012 roku, „At the Portal of Evoked Blasphemies”, a także na EP-ce „Malevolence” z 2013 roku. W kolejnych latach zespół odbył liczne trasy koncertowe po Chile, szerząc wszędzie swój starożytny gatunek złowrogiego i odrażającego metalu śmierci i zaspokajając pragnienie złowrogiej muzyki zarówno starych, jak i nowych fanów. W 2018 roku, po odejściu wszystkich pozostałych członków zespołu, Peter został zmuszony do zwerbowania krwiożerczych postaci. W tym świeżym i oddanym składzie zespół stworzył split EP z Morbosatan, drugi album z 2019 roku, „Reconquering the Throne of Death” – trafnie zatytułowany arcydzieło olden, thrash metalu śmierci, który szturmem podbił scenę undergroundową – oraz split EP z Altar of Blood. Teraz, po kolejnej głębokiej zmianie składu, zespół jest gotowy wkroczyć na scenę undergroundową z nową falą bezbożnych psalmów w imię death pieprzonego metalu. „Sempiternal Decay” to album, który z całą pewnością jest kolejną lekcją diabelskiego i archaicznego death metalu, takiego, jakim miał być w latach 80., nie tylko muzycznie, ale także pod względem istoty, ducha i postawy. Gorąco polecam fanom Morbid Angel, Possessed, Mortem, Sadistic Intent, Asphyx, Celtic Frost, Mantas/Death, Messiah, Pentacle…
Pokaż kompletne dane