Redefining Darkness
FLESHER - Tales of Grotesque Demise CD
FLESHER - Tales of Grotesque Demise CD
Zapas wyczerpany
Nie można załadować gotowości do odbioru
Flesher to trio pełne krwi i energii, które powstało w Indianapolis w stanie Indiana
składający się z Paula Breece'a, Davy'ego Jaggara i Dustina Boltjesa. Flesher był
sfałszowany latem 2022 roku i wkrótce potem wydany Morderstwo
Demo sesji. Wszystko, co robi Flesher, czerpie inspirację z przeszłości.
oddaje hołd klasycznemu horrorowi i death metalowi lat 90.
W niecały rok istnienia zespołu Flesher wydali demo i odbyli trasę koncertową
Środkowy Zachód już dzieli scenę z takimi firmami jak Internal
Krwawienie, Ekshumacja, Sanguisugabogg, Wymioty, Enterprise Earth i
więcej. Zespół wystąpił również w Metal Monday wytwórni Metal Injection,
który chwalili: „Ta rzecz jest cholernie groteskowa i uwielbiam ją!”
Na początku tego roku Flesher podpisał kontrakt z wytwórnią Redefining Darkness Records i
nagrali swój pierwszy pełnometrażowy album pod nazwą Tales of
Grotesque Demise. Zespół nie szczędził wysiłków na swoim debiucie z Danem
Swanö zajmuje się masteringiem, legendarny Ed Repka odpowiada za okładkę,
z gościnnym udziałem wokalisty Devina Swanka z Sanguisugabogg.
Udział
